Globtur Hakkında

hakkımızdaSektörümüzde geçirdiğimiz 35 yılın tecrübesini,
2008 yılında kurduğumuz yeni bir oluşumla birleştirdik. Bu oluşumla, ulusal ve uluslararası alanda kaliteli ve çağdaş hizmet vermeye devam
ediyoruz. Önemli işlere imza attığımız kadromuz, sektörün beklentileri doğrultusunda, tecrübesini günden güne arttırarak büyüdü ve gelişti.
Profesyonel kadromuz, yurt dışında ve yurt içinde’de birçok tur, toplantı ve genel organizasyona imza atmış bulunmaktadır. Bizi bu günlere getiren başarılarda farklılığımızı ortaya koyan en önemli sırrımızın, “detaylara göstermiş olduğumuz özen” olduğunu ifade etmek isteriz. İlk günden bu yana yenilenmeye ve öğrenmeye olan istek ve azmimizle, sürekli geliştirdiğimiz profesyonel kadromuz, başarımızın ardındaki diğer önemli etkenler oldular. Geniş hizmet yelpazesi ile faaliyet gösteren GLOBTUR, bundan sonrada detaylara dikkat eden kalite anlayışı ile profesyonelce hizmet vermeye, kadrosunu genişletmeye ve ihtiyacı doğrultusunda gerekli departmanları oluşturmaya devam edecektir.
Bünyesindeki en geniş ürün ve hizmet seçeneklerine sahip olan GLOBTUR, deneyimleri, tecrübeli kadrosu ve butik hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunarak misafirlerini ağırlamaktan gurur duymaktadır.